top of page

Group

Public·76 members

Smartturk Webtv Indir


Smartturk Webtv Indir - Canlı TV ve Radyo Uygulaması
Smartturk Webtv, Türkiye'nin en popüler canlı TV ve radyo uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, uydu içerisinde yer alan farklı televizyon kanallarını ve radyo istasyonlarını direkt olarak görüntüleyebilir, izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca, kategorisel olarak sıralama, favori ekleme, kaydetme, paylaşma gibi seçenekler de sunan Smartturk Webtv, size eğlence ve bilgi dolu bir deneyim yaşatır.


Smartturk Webtv, Windows işletim sistemli bilgisayarlar için ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamanın boyutu sadece 12.53 Mb'dir ve Türkçe dil desteği sunmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra, kurulumu kolayca yapabilir ve hemen canlı TV ve radyo izlemeye başlayabilirsiniz. Uygulamada yer alan kanallar arasında; ATV, Kanal D, Star TV, Show TV, TRT 1, Fox TV, CNN Türk, Habertürk, NTV, A Haber, TV8, Beyaz TV, Kanal 7, TGRT Haber, TRT Haber, TRT Spor, A Spor, beIN Sports, D-Smart, Digiturk gibi pek çok popüler kanal bulunmaktadır. Ayrıca; Power Türk FM, Kral FM, Joy Türk FM, Radyo Fenomen, Metro FM, Süper FM gibi radyo istasyonları da uygulamada mevcuttur.


Download Zip: https://tinurli.com/2w4eMo


Smartturk Webtv'nin bir diğer avantajı da Android işletim sistemli mobil cihazlar için de uyumlu olmasıdır. Bu sayede, istediğiniz zaman ve yerde canlı TV ve radyo izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Mobil uygulama da ücretsiz olarak indirilebilir ve Türkçe dil desteği sunar. Mobil uygulamada da aynı kanal ve istasyon seçenekleri bulunur. Mobil uygulamanın arayüzü de kullanıcı dostu ve şık tasarlanmıştır.


Smartturk Webtv'nin resmi Facebook sayfasını da takip ederek, uygulama ile ilgili en güncel haberleri, duyuruları ve kampanyaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca, uygulama ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı da bu sayfadan paylaşabilirsiniz. Smartturk Webtv'nin geliştiricileri de sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.


Smartturk Webtv indirerek, canlı TV ve radyo izlemenin keyfini çıkarın!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page